fotel wiszący

Czarująca moc wygodnych sof i foteli, czyli jakich?


Dom staje się wyjątkowym, gdy urządzimy go ze smakiem. Dobierzemy odpowiednie meble i dodatki. Zadbamy o kolory i wygodę swoją oraz wszystkich domowników. Oprócz elegancji od mebli oczekujemy także praktyczności.

Jak połączyć wszystkie aspekty naszych wymogów w jeden mebel?

Jeżeli mamy ochotę wypoczywać na siedząco, wybierzmy do domu fotel uszaty. Zapewni intymność, ciepło i wygodę. Praktyczny dzięki swojemu kształtowi i ładny z racji dopieszczonych detali uszak pozwoli na miłą sjestę.

Fotel uszak został zaprojektowany wiele lat temu, a moda na niego wciąż jest na czasie. Mebel pochodzi z krajów skandynawskich, gdzie jest zimno i wietrznie. Z tego powodu fotel dostał boczne ścianki, począwszy od górnej części oparcia, a na podłokietnikach zakończywszy, by chronił przed chłodem siedzącego w nim domownika.

Boczne ścianki są elegancko wyprofilowane i pozbawione szpar. Dzięki temu można schronić się w siedzisku przed przeciągami. Miła tkanina i miękkie wypełnienie zachęca do przytulenia głowy do jednego z „uszu” fotela. Bogata kolorystyka obić mebla sprzyja idealnemu doborowi go do naszego wnętrza.

Pobujaj się w fotelu na tarasie lub balkonie

Jeżeli lubiłeś spędzać czas na huśtawce, gdy byłeś dzieckiem, zapewne obecnie również masz na to ochotę. Fotele bujane na płozach były niemalże od zarania dziejów w wyposażeniu pokoju. Teraz oferta powiększyła się o inne bardzo ciekawe modele.

Takim nowoczesnym meblem jest fotel wiszący na stelażu lub przymocowany na sznurach do haka w suficie. Wiklinowy, metalowy lub z tworzywa sztucznego wiszący kosz wprawi Cię w dobry nastrój, kołysząc Cię delikatnie.

Wymość siedzisko wiszącego fotela miękkimi poduchami i zamknij oczy. Wyobraź sobie bardzo miłe miejsce, w którym chciałbyś się teraz znaleźć. Ciesz się umiejętnością fantazjowania. Ten sposób odpoczynku jest szeroko rozpowszechniony. Psychoterapeuci zalecają stosowanie wyobraźni, jako skutecznej metody na odstresowanie swojego umysłu.

Sofy rozkładane do małego pokoju lub salonu

Rozkładane sofy są niesłychanie praktyczne. W dzień służą jako miejsce do siedzenia, a nocą do spania. Mogą zostać ustawione w salonie jako dodatkowe miejsce do nocnego wypoczynku dla gości. Dobrze też spiszą się w małych mieszkaniach, gdzie ważny jest każdy wolny centymetr podłogi w ciągu dnia.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.